Відкриття виставки Харківської школи фотографії в Брно

19, Вересень 2021

15 червня в місті Брно (Чеська республіка) відкрилась вулична екпозиція Харківської школи фотографії “Blowing the medium” в рамках року Харкова в Брно. Куратори проекту — Олександра Осадча та Сергій Лебединський.

Ми щиро вдячні авторам та дякуємо всім, хто долучився до реалізації проекту: Marek Fišer (радник з питань культури Брнeнської міської ради), Ivo Bednář (начальник відділу міжнародних відносин міста Брно), Klára Kuříková (координаторka міжнародних проектів Департаменту закордонних справ міста Брно), Lucie Řehoříková (координатор року Харкова в Брні), Elsa Rauerová (співкураторка виставки), Kaja Katka Kyselicova (графічна дизайнерка експозиції). Участь у відкритті виставки також взяли посол України Євген Перебийніс з дружиною Ольгою та консул України в Брно Анна Прошко.

Виставку можна побачити до 30 вересня на Моравській площі в Брно перед входом до Моравської галереї.

 

Фото на обкладинці — David Konecny.

Останні новини

Виставка “Автор у грі”

28 травня в "ЄрміловЦентрі" відбудеться відкриття виставки "Автор у грі", яку підготувала команда MOKSOP. "Автор у грі" — масштабний виставковий проект, який познайомить глядача з історією Харківської школи фотографії як історією спільноти, де сам фотограф,...

Книги