Відкриття виставки «Рідний край» групи «Шило» в галереї COME IN

11, Квітень 2019

12 квітня о 19.00 запрошуємо вас на відкриття виставки групи «Шило» «Рідний край». Це перший проект в рамках нещодавно анонсованої річної колаборації Музею Харківської школи фотографії та галереї «COME IN» art gallery.
Група «Шило» (Сергій Лебединський, Владислав Краснощок) існує вже дев’ять років. Їх творчість переосмислює харківську фотографічну традицію, що зародилась ще наприкінці 1960-х рр., взявши від неї нарочиту «неправильність» картинки, випробовування меж «фотографічного» на міцність та балансування між естетичним та соціальними полюсами.
На виставці «Рідний край» зібрано роботи, виконані у впізнаваній манері «Шила»: чорно-білі, розмиті знімки, зернистість яких нагадує про графічний ефект меццотінто – друкарської техніки, знаної також як «темна манера». Поетично-моторошне звучання, що досягається цими прийомами, поєднує звичні вуличні сцени в цілісну оповідь про зрушення, що відбувались та відбуваються всередині українського суспільства та залишають знаки, які і фіксують та осмислюють автори. Частина робіт, представлених на виставці, увійшла до фотокниги «Хроніка», виданої в 2015 р.

Фото відкриття – Ангеліна Бішеп.

Ознайомитись з концепією виставки можна тут.

Останні новини

Відкриття виставки Харківської школи фотографії в Брно

15 червня в місті Брно (Чеська республіка) відкрилась вулична екпозиція Харківської школи фотографії “Blowing the medium” в рамках року Харкова в Брно. Куратори проекту — Олександра Осадча та Сергій Лебединський. Ми щиро вдячні авторам та дякуємо всім, хто долучився...

Виставка “Автор у грі”

28 травня в "ЄрміловЦентрі" відбудеться відкриття виставки "Автор у грі", яку підготувала команда MOKSOP. "Автор у грі" — масштабний виставковий проект, який познайомить глядача з історією Харківської школи фотографії як історією спільноти, де сам фотограф,...

Книги