Вийшла з друку книга Сергія Мельниченка “Шварценеггер – мій кумир”

“Шварценеггер — мій кумир” — друга книга видавництва MOKSOP.
Ця історія про покоління 80х-90х, що виросло на Голлівудських блокбастерах.

Книги:

Видавнича діяльність доповнює основні напрями роботи музею: виставковий, дослідницький, архівний та просвітницький. Для цього ми співпрацюємо з провідними дизайнерами та типографіями аби запропонувати вам унікальні, привабливі авторські книги. Ви можете ознайомится з детальним описом наших видань та замовити їх онлайн, через сайт, або написавши нам email на адресу [email protected].

До публікації готується перше системне дослідження Харківської школи фотографії, яке розкриє множинні джерела та експериментальний характер одного з найяскравіших феноменів українського сучасного мистецтва. В радянському андеграунді, під уламками імперії або на київських барикадах харківська фотографія вже більш як півстоліття визначається іронією, критичним поглядом на медіум та колективною дією.

Фотокнига “Шварценеггер — мій кумир” Сергія Мельниченка

“Шварценеггер – мій кумир” — історія про покоління 80х-90х, що виросло на Голлівудських блокбастерах. Знята в 2012 році серія миколаївського фотографа Сергія Мельниченка розповідає про молодих хлопців, закоханих у спорт, які перетворюють підліткові захоплення на життєвий орієнтир посеред задухи пострадянської провінції. 

Фотокнига “КОЧЕТОВ” Віктора та Сергія Кочетових

Чи існував секс у СРСР, наскільки важко було дістати ковбасу та що таке Горізонтоманія? Видавництво MOKSOP дебютує з фотокнигою батька та сина Віктора та Сергія Кочетових „КОЧЕТОВ“.

Отримуйте новини від MOKSOP!